Vyhledávání


Kontakt

MVDr. Jiří Šimůnek, CSc., Jana Šimůnková
Palackého 724
Mnichovo Hradiště
29501

602822491

E-mail: juraseksimunek@seznam.cz

Veterinární ambulantní služba

V naší veterinární ordinaci jsme připraveni a schopni provádět běžnou preventivní, diagnostickou, léčebnou a poradenskou veterinární činnost u psů, koček, hlodavců, ptáků i plazů z domácích zájmových chovů v širokém rozsahu:

Preventivní činnost: 

poradenství v oblasti chovu, reprodukce i výživy, očkování proti infekčním onemocněním, podávání prostředků proti vnitřním i  vnějším parazitům, konzultační činnost

Diagnostika:

provádíme klinická i přístrojová vyšetření u nemocných zvířat i preventivní ověření zdravotního stavu  na žádost majitele. Přímo v  ordinaci provádíme vyšetření ultrazvukem, rentgenologickou diagnostiku, vyšetření EKG, vyšetření pomocí mikrokamery, biochemické vyšetření krve pomocí automatického analyzátoru, vyšetření moči pomocí analytického přístroje,  stanovení  glykémie. S využitím smluvních laboratoří jsme schopni zajistit kompletní laboratorní diagnostiku dostupnou v EU.

Terapie:                  

Naše terapeutická činnost zahrnuje postupy rutinně využívané v moderní veterinární medicíně. Běžně provádíme širokou  škálu chirirgických  výkonů, stomatologických výkonů i základní ortopedickou terapii.  K těmto účelům využíváme rozsáhlé  nástrojové i přístrojové vybavení včetně terapeutického laseru, elektrokauteru, chirurgických operačních souprav,  monitorovacích zařízení, pulsního oxymetru a dalších.  V případě potřeby speciálního ošetření, pro které nejsme vybaveni, odesíláme pacienty po konzultaci s majitelem na osvědčené veterinární specializované kliniky,  s nimiž dlouhodobě  pracujeme.                     

Při své práci se snažíme především dosáhnout pro klienty dobrého a únosného výsledku při respektování potřeb a zájmů pacientů. Vycházíme ze zásady přímého a otevřeného jednání s klienty.

Naší snahou je vše pečlivě vysvětlit a nabídnou optimální i alternativní metody řešení. Tento přístup se nám za 28 let provozování veterinární praxe osvědčil.